SIT9121AI-2D2-33E150.000000
מק"ט מוצר של DigiKey
1473-SIT9121AI-2D2-33E150.000000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT9121AI-2D2-33E150.000000
תיאור
MEMS OSC XO 150.0000MHZ LVDS SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
150 MHz XO (סטנדרטי) LVDS מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±25ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
פס
זרם - הספקה (מקס')
55mA