SIT9156AC-1B2-XXE156.250000
מק"ט מוצר של DigiKey
1473-SIT9156AC-1B2-XXE156.250000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT9156AC-1B2-XXE156.250000
תיאור
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
156.25 MHz XO (סטנדרטי) LVPECL מתנד 2.25V ~ 3.63V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
2.25V ~ 3.63V
יצרן
יציבות התדר
±25ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
זרם - הספקה (מקס')
69mA
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-6‏ (2.5‏x‏3.2‏)
תדר
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
גובה - מקובע (מרבי)
0.031‏ אינץ' (0.80‏ מ"מ)
יציאה
LVPECL
זרם - הספקה (השבתה) (מקס')
35mA