SIT9156AC-1D3-33E156.250000
מק"ט מוצר של DigiKey
1473-SIT9156AC-1D3-33E156.250000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT9156AC-1D3-33E156.250000
תיאור
OSC XO 3.3V 156.25MHZ OE
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
156.25 MHz XO (סטנדרטי) LVPECL מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±50ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
זרם - הספקה (מקס')
69mA
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-6‏ (5‏x‏7‏)
תדר
גודל / מידה
אורך 0.276‏ אינץ' x‏ רוחב 0.197‏ אינץ' (7.00 מ"מ x‏ 5.00‏ מ"מ)
גובה - מקובע (מרבי)
0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
יציאה
LVPECL
זרם - הספקה (השבתה) (מקס')
35mA