SIT9156AC-2C2-25E156.250000
מק"ט מוצר של DigiKey
1473-SIT9156AC-2C2-25E156.250000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT9156AC-2C2-25E156.250000
תיאור
OSC XO 2.5V 156.25MHZ
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
156.25 MHz XO (סטנדרטי) LVDS מתנד 2.5V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
2.5V
יצרן
יציבות התדר
±25ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
זרם - הספקה (מקס')
55mA
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-6‏ (3.2‏x‏5‏)
תדר
גודל / מידה
אורך 0.197‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (5.00 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
גובה - מקובע (מרבי)
0.031‏ אינץ' (0.80‏ מ"מ)
יציאה
LVDS
זרם - הספקה (השבתה) (מקס')
35mA