SIT9365AC-1B2-33E156.253906
מק"ט מוצר של DigiKey
1473-SIT9365AC-1B2-33E156.253906-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT9365AC-1B2-33E156.253906
תיאור
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
156.25 MHz XO (סטנדרטי) LVPECL מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±25ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
אריזה
פס
זרם - הספקה (מקס')
89mA
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהוד בסיס
מארז‏ / תיבה
‎6-SMD, ללא מוליכים
סוג
מארז ההתקן של הספק
PQFD‏-6‏ (2.5‏x‏3.2‏)
תדר
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
פונקציה
איפשור/השבתה
גובה - מקובע (מרבי)
0.035‏ אינץ' (0.90‏ מ"מ)
יציאה
LVPECL
זרם - הספקה (השבתה) (מקס')
58mA