SIT9365AC-1E2-33E156.253906
מק"ט מוצר של DigiKey
1473-SIT9365AC-1E2-33E156.253906-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT9365AC-1E2-33E156.253906
תיאור
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
156.25 MHz XO (סטנדרטי) LVPECL מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים, פדים חשופים
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±25ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
זרם - הספקה (מקס')
89mA
מארז ההתקן של הספק
PQFV‏-6‏, (5‏x‏7‏)
תדר
גודל / מידה
אורך 0.276‏ אינץ' x‏ רוחב 0.197‏ אינץ' (7.00 מ"מ x‏ 5.00‏ מ"מ)
יציאה
LVPECL
זרם - הספקה (השבתה) (מקס')
58mA