SIT9365AE-2B2-25E156.250000
מק"ט מוצר של DigiKey
1473-SIT9365AE-2B2-25E156.250000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT9365AE-2B2-25E156.250000
תיאור
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVDS
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
156.25 MHz XO (סטנדרטי) LVDS מתנד 2.5V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
2.5V
יצרן
יציבות התדר
±25ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
אריזה
פס
זרם - הספקה (מקס')
79mA
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהוד בסיס
מארז‏ / תיבה
‎6-SMD, ללא מוליכים
סוג
מארז ההתקן של הספק
PQFD‏-6‏ (2.5‏x‏3.2‏)
תדר
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
פונקציה
איפשור/השבתה
גובה - מקובע (מרבי)
0.035‏ אינץ' (0.90‏ מ"מ)
יציאה
LVDS
זרם - הספקה (השבתה) (מקס')
58mA