SIT9365AI-2E3-33E159.375000
מק"ט מוצר של DigiKey
1473-SIT9365AI-2E3-33E159.375000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT9365AI-2E3-33E159.375000
תיאור
MEMS OSC XO 159.3750MHZ LVDS
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
159.375 MHz XO (סטנדרטי) LVDS מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים, פדים חשופים
קטגוריה
יציאה
LVDS
יצרן
מתח - הספקה
3.3V
סדרה
יציבות התדר
±50ppm
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C