SIT9386AE-2B1-25E156.250000
מק"ט מוצר של DigiKey
1473-SIT9386AE-2B1-25E156.250000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT9386AE-2B1-25E156.250000
תיאור
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVDS
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
156.25 MHz XO (סטנדרטי) LVDS מתנד 2.5V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
יציבות התדר
±20ppm
יצרן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
79mA
אריזה
פס
ערכים נקובים
AEC-Q100
מארז ההתקן של הספק
PQFD‏-6‏ (2.5‏x‏3.2‏)
תדר
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
יציאה
LVDS
זרם - הספקה (השבתה) (מקס')
58mA
מתח - הספקה
2.5V