XTL901100-B63-182
מק"ט מוצר של DigiKey
3994-XTL901100-B63-182TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
3994-XTL901100-B63-182CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
3994-XTL901100-B63-182DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XTL901100-B63-182
תיאור
CRYSTAL 1.6 X 1.2MM 26MHZ 16PF
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
26 MHz ±10ppm גבישים 16pF 100 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
16pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
26 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1.2‏x‏1.6‏)
יציבות התדר
±10ppm
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.047‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 1.20‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm