XTL901100-B63-182 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CRYSTAL 1.6 X 1.2MM 26MHZ 16PF |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 26 MHz ±10ppm גבישים 16pF 100 Ohms 4-SMD, ללא מוליכים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | קיבוליות עומס 16pF |
יצרן | ESR (התנגדות טורית שקולה) 100 Ohms |
סדרה | אופן פעולה בסיסי |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -30°C ~ 85°C |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג גבישMHz | מארז / תיבה |
תדר 26 MHz | מארז ההתקן של הספק SMD-4 (1.2x1.6) |
יציבות התדר ±10ppm | גודל / מידה אורך 0.063 אינץ' x רוחב 0.047 אינץ' (1.60 מ"מ x 1.20 מ"מ) |
אפיצות תדר ±10ppm | גובה - מקובע (מרבי) 0.016 אינץ' (0.40 מ"מ) |