510CAA48M0000CAGR זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Skyworks Solutions Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
TXC CORPORATION
קיים במלאי: 2,351
גיליון נתונים
TXC CORPORATION
Ecliptek
48 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
510CAA48M0000CAGR
מק"ט מוצר של DigiKey
863-510CAA48M0000CAGRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
510CAA48M0000CAGR
תיאור
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±50ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
זרם - הספקה (מקס')
26mA
מארז‏ / תיבה
‎4-SMD, ללא מוליכים
סוג
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2.5‏x‏3.2‏)
תדר
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
יציאה
CMOS
זרם - הספקה (השבתה) (מקס')
18mA