510JCA100M000CAGR זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
גיליון נתונים
SiTime
SiTime
100 MHz XO (סטנדרטי) LVDS מתנד 1.8V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
510JCA100M000CAGR
מק"ט מוצר של DigiKey
863-510JCA100M000CAGRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
510JCA100M000CAGR
תיאור
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - הספקה
1.8V
יצרן
יציבות התדר
±20ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
זרם - הספקה (מקס')
23mA
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-6‏ (2.5‏x‏3.2‏)
תדר
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
זרם - הספקה (השבתה) (מקס')
18mA