510PCA125M000BAG
מק"ט מוצר של DigiKey
336-5253-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
510PCA125M000BAG
תיאור
XTAL OSC XO 125.0000MHZ CMOS SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
125 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 2.5V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
510PCA125M000BAG דגמים
קטגוריה
יציבות התדר
±20ppm
יצרן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
26mA
מארז‏ / תיבה
‎6-SMD, ללא מוליכים
מהוד בסיס
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-6‏ (3.2‏x‏5‏)
סוג
גודל / מידה
אורך 0.197‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (5.00 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
תדר
גובה - מקובע (מרבי)
0.052‏ אינץ' (1.33‏ מ"מ)
זרם - הספקה (השבתה) (מקס')
18mA
יציאה
CMOS
מספר מוצר בסיס
מתח - הספקה
2.5V