511ABA156M250BAG
מק"ט מוצר של DigiKey
863-511ABA156M250BAG-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
511ABA156M250BAG
תיאור
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
156.25 MHz XO (סטנדרטי) LVPECL מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
יציבות התדר
±25ppm
יצרן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
43mA
אריזה
פס
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
‎6-SMD, ללא מוליכים
מהוד בסיס
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-6‏ (3.2‏x‏5‏)
סוג
גודל / מידה
אורך 0.197‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (5.00 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
תדר
גובה - מקובע (מרבי)
0.052‏ אינץ' (1.33‏ מ"מ)
פונקציה
איפשור/השבתה
זרם - הספקה (השבתה) (מקס')
18mA
יציאה
LVPECL
מספר מוצר בסיס
מתח - הספקה
3.3V