511BBA156M250BAGR
מק"ט מוצר של DigiKey
336-5627-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
511BBA156M250BAGR
תיאור
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
156.25 MHz XO (סטנדרטי) LVDS מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
יציבות התדר
±25ppm
יצרן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
23mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
גובה - מקובע (מרבי)
0.052‏ אינץ' (1.33‏ מ"מ)
זרם - הספקה (השבתה) (מקס')
18mA
יציאה
LVDS
מספר מוצר בסיס
מתח - הספקה
3.3V