511FCA100M000BAG
מק"ט מוצר של DigiKey
336-2432-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
511FCA100M000BAG
תיאור
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 MHz XO (סטנדרטי) LVDS מתנד 2.5V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
יציבות התדר
±20ppm
יצרן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
23mA
אריזה
פס
גובה - מקובע (מרבי)
0.052‏ אינץ' (1.33‏ מ"מ)
זרם - הספקה (השבתה) (מקס')
18mA
יציאה
LVDS
מספר מוצר בסיס
מתח - הספקה
2.5V