531FC250M000DG
מק"ט מוצר של DigiKey
336-2847-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
531FC250M000DG
תיאור
XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVDS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
250 MHz XO (סטנדרטי) LVDS מתנד 2.5V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
יציבות התדר
±7ppm
יצרן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
98mA
אריזה
פס
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
‎6-SMD, ללא מוליכים
מהוד בסיס
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-6‏ (5‏x‏7‏)
סוג
גודל / מידה
אורך 0.276‏ אינץ' x‏ רוחב 0.197‏ אינץ' (7.00 מ"מ x‏ 5.00‏ מ"מ)
תדר
גובה - מקובע (מרבי)
0.071‏ אינץ' (1.80‏ מ"מ)
פונקציה
איפשור/השבתה
זרם - הספקה (השבתה) (מקס')
75mA
יציאה
LVDS
מספר מוצר בסיס
מתח - הספקה
2.5V