SKYA21002
מק"ט מוצר של DigiKey
863-SKYA21002TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
863-SKYA21002CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
863-SKYA21002DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SKYA21002
תיאור
IC RF SWITCH SP3T 3GHZ 8DFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מתגי RF IC 802.11b/g/n, Bluetooth, WLAN SP3T 50Ohm ‎8-DFN (2×2)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SKYA21002 דגמים
קטגוריה
תדר בדיקה
2.5GHz
יצרן
Skyworks Solutions Inc.
P1dB
29dBm
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
IIP3
45dBm
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
50Ohm
סוג RF
802.11b/g/n, Bluetooth, WLAN
מתח - הספקה
8V
מעגל
SP3T
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תחום תדרים
100MHz ~ 3GHz