SKYA21002 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC RF SWITCH SP3T 3GHZ 8DFN |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 14 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | מתגי RF IC 802.11b/g/n, Bluetooth, WLAN SP3T 50Ohm 8-DFN (2×2) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | SKYA21002 דגמים |
קטגוריה | תדר בדיקה 2.5GHz |
יצרן Skyworks Solutions Inc. | P1dB 29dBm |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | IIP3 45dBm |
סטטוס החלק פעיל | עכבה 50Ohm |
סוג RF 802.11b/g/n, Bluetooth, WLAN | מתח - הספקה 8V |
מעגל SP3T | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
תחום תדרים 100MHz ~ 3GHz | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |