25CTQ045-1 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 45 V חור מעבר 3‏-262‏-TO‏ מוליכים ארוכים, PAK‏2‏I‏, AA‏262‏-TO‏
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
25CTQ045-1
מק"ט מוצר של DigiKey
25CTQ045-1SMC-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
25CTQ045-1
תיאור
DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO-262
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
SMC Diode Solutions
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 mA @ 45 V
אריזה
צינור
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
סוג ההרכבה
חור מעבר
תצורת דיודה
1 זוג קתודה משותפת
מארז‏ / תיבה
3‏-262‏-TO‏ מוליכים ארוכים, PAK‏2‏I‏, AA‏262‏-TO‏
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
מארז ההתקן של הספק
TO-262
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
45 V
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
710 mV @ 15 A