30CTQ045-1 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 45 V 15A חור מעבר 3‏-262‏-TO‏ מוליכים ארוכים, PAK‏2‏I‏, AA‏262‏-TO‏
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
30CTQ045-1
מק"ט מוצר של DigiKey
30CTQ045-1SMC-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
30CTQ045-1
תיאור
DIODE ARRAY SCHOT 45V 15A TO-262
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
620 mV @ 15 A
יצרן
SMC Diode Solutions
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
אריזה
צינור
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 mA @ 45 V
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C
תצורת דיודה
1 זוג קתודה משותפת
סוג ההרכבה
חור מעבר
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
מארז‏ / תיבה
3‏-262‏-TO‏ מוליכים ארוכים, PAK‏2‏I‏, AA‏262‏-TO‏
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
45 V
מארז ההתקן של הספק
TO-262
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
15A