30CTQ060 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
IXYS
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 60 V 15A חור מעבר ‎TO-220-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
30CTQ060
מק"ט מוצר של DigiKey
30CTQ060SMC-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
30CTQ060
תיאור
DIODE ARR SCHOTT 60V 15A TO220AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
620 mV @ 15 A
יצרן
SMC Diode Solutions
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
אריזה
צינור
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 mA @ 60 V
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C
תצורת דיודה
1 זוג קתודה משותפת
סוג ההרכבה
חור מעבר
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
מארז‏ / תיבה
‎TO-220-3
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
60 V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-220AB‎
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
15A