BZT52B3V3S
מק"ט מוצר של DigiKey
1655-BZT52B3V3STR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1655-BZT52B3V3SCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1655-BZT52B3V3SDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52B3V3S
תיאור
DIODE ZENER 3.3V 200MW SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 3.3 V 200 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-323
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
95 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 1 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
טולרנס
±5%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
200 mW