BZT52C24S
מק"ט מוצר של DigiKey
1655-BZT52C24STR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1655-BZT52C24SCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1655-BZT52C24SDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52C24S
תיאור
DIODE ZENER 24V 200MW SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 24 V 200 mW ±5.83% הרכבה משטחית SOD-323
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 16.8 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
טולרנס
±5.83%
מארז ההתקן של הספק
SOD-323
הספק - מקס'
200 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
70 Ohms