MBR10150CT
מק"ט מוצר של DigiKey
1655-1017-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MBR10150CT
תיאור
DIODE ARR SCHOTT 150V 5A TO220AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 150 V 5A חור מעבר ‎TO-220-3
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
930 mV @ 5 A
יצרן
SMC Diode Solutions
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
אריזה
צינור
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 mA @ 150 V
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
תצורת דיודה
1 זוג קתודה משותפת
סוג ההרכבה
חור מעבר
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
מארז‏ / תיבה
‎TO-220-3
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
150 V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-220AB‎
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
5A