P4SMF12A
מק"ט מוצר של DigiKey
1655-P4SMF12ATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1655-P4SMF12ACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1655-P4SMF12ADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
P4SMF12A
תיאור
TVS DIODE 12VWM 19.9VC SOD123FL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
19.9V מלחץ20.1A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-123FL
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
19.9V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
20.1A
סדרה
הספק - מתקף שיא
400W
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הגנת קווי כוח
לא
סטטוס החלק
פעיל
יישומים
שימוש כללי
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
12V
מארז‏ / תיבה
SOD-123F
מתח - פריצה (מינ')
13.3V