SICRF6650
מק"ט מוצר של DigiKey
1655-1950-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SICRF6650
תיאור
DIODE SIL CARB 650V 6A ITO220AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 650 V 6A חור מעבר ‎ITO-220AC‎
קטגוריה
מהירות
זמן התאוששות אפס > mA‏500‏ (Io‏)
יצרן
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
0 ns
אריזה
צינור
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 µA @ 650 V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ Vr‏, F
150pF ב-5V, 1MHz
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
650 V
מארז‏ / תיבה
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
6A
מארז ההתקן של הספק
‎ITO-220AC‎
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.8 V @ 6 A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C