UTS712D14S32_View2
Lighting Interconnect Solutions
UTS712D14S32
מק"ט מוצר של DigiKey
UTS712D14S32-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UTS712D14S32
תיאור
CONN RCPT FMALE 14POS GOLD SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
14 מחבר עגול עם מיקום שקע, שקעי נקבה לחם (Solder)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
UTS712D14S32 דגמים
קטגוריה
גימור מגע - חיבור
זהב
יצרן
צבע
שחור
סדרה
הגנת חדירות
IP68/IP69K - אטום לאבק, חסין מים, אטום למים
אריזה
בתפזורת
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סטטוס החלק
פעיל
מאפיינים
נועל לוח, חסין UV
סוג מחבר
סיכוך
מספר המיקומים
14
דירוג זרם (אמפר)
4.5A
גודל מעטה - תחיב
12-14
ערך נקוב של המתח
250V
סוג ההרכבה
הרכבה בלוח, חור מעבר
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C