CD18ZT0R00
מק"ט מוצר של DigiKey
738-CD18ZT0R00TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
738-CD18ZT0R00CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CD18ZT0R00
תיאור
RES 0 OHM JUMPER 1/8W AXIAL
תיאור מפורט
0 Ohms מגשר 0.125W, 1/8W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי פחם
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CD18ZT0R00 דגמים
קטגוריה
הספק (Watts)
יצרן
הרכב
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C