CF14JT100K
מק"ט מוצר של DigiKey
CF14JT100KTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
CF14JT100KCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CF14JT100K
תיאור
RES 100K OHM 5% 1/4W AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי פחם
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CF14JT100K דגמים
קטגוריה
הרכב
יצרן
מקדם טמפרטורה
0/ -850ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C