CF14JT220K | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | CF14JT220KTR-ND - סרט וסליל (TR) CF14JT220KCT-ND - סרט חתוך (CT) |
יצרן | |
תיאור | RES 220K OHM 5% 1/4W AXIAL |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 23 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 220 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי פחם |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | CF14JT220K דגמים |
קטגוריה | הרכב |
יצרן | מקדם טמפרטורה 0/ -850ppm/°C |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C |