CF14JT330R
מק"ט מוצר של DigiKey
CF14JT330RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
CF14JT330RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CF14JT330R
תיאור
RES 330 OHM 5% 1/4W AXIAL
תיאור מפורט
330 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי פחם
מודלים EDA/CAD
CF14JT330R דגמים
מקדם טמפרטורה
0/ -400ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C