CF14JT470R | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | CF14JT470RTR-ND - סרט וסליל (TR) CF14JT470RCT-ND - סרט חתוך (CT) |
יצרן | |
תיאור | RES 470 OHM 5% 1/4W AXIAL |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 23 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 470 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי פחם |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | CF14JT470R דגמים |
קטגוריה | הרכב |
יצרן | מקדם טמפרטורה 0/ -400ppm/°C |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C |