CFM14JT18R0
מק"ט מוצר של DigiKey
S18QTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
S18QCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CFM14JT18R0
תיאור
RES 18 OHM 5% 1/4W AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
18 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי מעכב בעירה, בטיחות ציפוי פחם
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CFM14JT18R0 דגמים
קטגוריה
הרכב
יצרן
מאפיינים
ציפוי מעכב בעירה, בטיחות
סדרה
מקדם טמפרטורה
0/ -400ppm/°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C