CFM14JT18R0 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RES 18 OHM 5% 1/4W AXIAL |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 23 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 18 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי מעכב בעירה, בטיחות ציפוי פחם |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | CFM14JT18R0 דגמים |
קטגוריה | הרכב |
יצרן | מאפיינים ציפוי מעכב בעירה, בטיחות |
סדרה | מקדם טמפרטורה 0/ -400ppm/°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C |