CFM14JT680R
מק"ט מוצר של DigiKey
S680QTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
S680QCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CFM14JT680R
תיאור
RES 680 OHM 5% 1/4W AXIAL
תיאור מפורט
680 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי מעכב בעירה, בטיחות ציפוי פחם
מודלים EDA/CAD
CFM14JT680R דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C