HVCB0603JDC470M
מק"ט מוצר של DigiKey
HVCB0603JDC470MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
HVCB0603JDC470MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
HVCB0603JDC470MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HVCB0603JDC470M
תיאור
RES 470M OHM 5% 0.06W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
470 MOhms ±5% 0.06W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) מתח גבוה, חסין רטיבות, עמיד בפולסים ציפוי עבה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
HVCB0603JDC470M דגמים
קטגוריה
מאפיינים
מתח גבוה, חסין רטיבות, עמיד בפולסים
יצרן
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C