HVCB0805FDC15M0 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RES 15M OHM 1% 1/5W 0805 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 13 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 15 MOhms ±1% 0.2W, 1/5W נגד שבב 0805 (2012 מטרי) מתח גבוה, חסין רטיבות, עמיד בפולסים ציפוי עבה |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | HVCB0805FDC15M0 דגמים |
קטגוריה | מאפיינים מתח גבוה, חסין רטיבות, עמיד בפולסים |
יצרן | מקדם טמפרטורה ±50ppm/°C |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C |