HVCB0805FDC15M0
מק"ט מוצר של DigiKey
HVCB0805FDC15M0TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
HVCB0805FDC15M0CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
HVCB0805FDC15M0DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HVCB0805FDC15M0
תיאור
RES 15M OHM 1% 1/5W 0805
תיאור מפורט
15 MOhms ±1% 0.2W, 1/5W נגד שבב 0805 (2012 מטרי) מתח גבוה, חסין רטיבות, עמיד בפולסים ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
HVCB0805FDC15M0 דגמים
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C