HVCB0805FDD50M0
מק"ט מוצר של DigiKey
HVCB0805FDD50M0TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
HVCB0805FDD50M0CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
HVCB0805FDD50M0DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HVCB0805FDD50M0
תיאור
RES 50M OHM 1% 1/5W 0805
תיאור מפורט
50 MOhms ±1% 0.2W, 1/5W נגד שבב 0805 (2012 מטרי) מתח גבוה, חסין רטיבות, עמיד בפולסים ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
HVCB0805FDD50M0 דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C