HVCB2010DDC500M
מק"ט מוצר של DigiKey
HVCB2010DDC500MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
HVCB2010DDC500MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
HVCB2010DDC500MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HVCB2010DDC500M
תיאור
RES 500M OHM 0.5% 1W 2010
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
500 MOhms ±0.5% 1W נגד שבב 2010 (5025 מטרי) מתח גבוה, חסין רטיבות, עמיד בפולסים ציפוי עבה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
HVCB2010DDC500M דגמים
קטגוריה
מאפיינים
מתח גבוה, חסין רטיבות, עמיד בפולסים
יצרן
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C