HVCB2010FDD10M0 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
שדרוג
Stackpole Electronics Inc
קיים במלאי: 1,846
גיליון נתונים
10 MOhms ±1% 1W נגד שבב 2010 (5025 מטרי) מתח גבוה, חסין רטיבות, עמיד בפולסים ציפוי עבה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Stackpole Electronics Inc. HVC Series High-Voltage Precision Chip Resistors | Datasheet Preview
HVCB2010FDD10M0
מק"ט מוצר של DigiKey
HVCB2010FDD10M0TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
HVCB2010FDD10M0CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
HVCB2010FDD10M0DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HVCB2010FDD10M0
תיאור
RES 10M OHM 1% 1W 2010
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
HVCB2010FDD10M0 דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C