HVCB2512FKC499K
מק"ט מוצר של DigiKey
HVCB2512FKC499KTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
HVCB2512FKC499KCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
HVCB2512FKC499KDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HVCB2512FKC499K
תיאור
RES 499K OHM 1% 2W 2512
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
499 kOhms ±1% 2W נגד שבב 2512 (6332 מטרי) מתח גבוה, חסין רטיבות, עמיד בפולסים ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
HVCB2512FKC499K דגמים
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C