KAL25FB10K0
KAL25FB10K0
KAL25FB10K0
מק"ט מוצר של DigiKey
KAL25FB10K0-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KAL25FB10K0
תיאור
RES CHAS MNT 10K OHM 1% 25W
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 kOhms ±1% 25W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
KAL25FB10K0 דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±20ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 275°C
סדרה
מאפיינים
עמיד לחות
אריזה
בתפזורת
ציפוי, סוג בית
אלומיניום
סטטוס החלק
פעיל
מאפיין הרכבה
אוגנים
התנגדות
10 kOhms
גודל / מידה
אורך 1.062‏ אינץ' x‏ רוחב 1.080‏ אינץ' (26.97 מ"מ x‏ 27.43‏ מ"מ)
טולרנס
±1%
גובה - מקובע (מרבי)
0.577‏ אינץ' (14.66‏ מ"מ)
הספק (Watts)
25W