KAL25FB1K50
מק"ט מוצר של DigiKey
KAL25FB1K50-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KAL25FB1K50
תיאור
RES CHAS MNT 1.5K OHM 1% 25W
תיאור מפורט
1.5 kOhms ±1% 25W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
מודלים EDA/CAD
KAL25FB1K50 דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±20ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 275°C
התנגדות
1.5 kOhms
טולרנס
±1%
הספק (Watts)
25W