PV150K3225T אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Bourns Inc.
קיים במלאי: 5,594
גיליון נתונים
240 V 400 A וריסטור 1 מעגלים חשמליים הרכבת משטח, MLCV 2-SMD, J-Lead
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PV150K3225T
מק"ט מוצר של DigiKey
PV150K3225TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PV150K3225TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PV150K3225TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PV150K3225T
תיאור
VARISTOR 240V 400A 2SMD JLEAD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PV150K3225T דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מתח ואריסטור (מקס')
264 V
יצרן
Stackpole Electronics Inc
זרם - נחשול
400 A
סדרה
אנרגיה
9J
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מספר המעגלים
1
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
140 pF @ 1 kHz
מתח AC מקסימלי (Volts)
150 V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מתח DC מקסימלי (Volts)
200 V
סוג ההרכבה
הרכבת משטח, MLCV
מתח וואריסטור (מינ')
216 V
מארז‏ / תיבה
2-SMD, J-Lead
מתח ואריסטור (טיפוסי)
240 V