RAVF164DJT5K10
מק"ט מוצר של DigiKey
738-RAVF164DJT5K10TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
738-RAVF164DJT5K10CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
738-RAVF164DJT5K10DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RAVF164DJT5K10
תיאור
RES ARRAY 4 RES 5.1K OHM 1206
תיאור מפורט
5.1k Ohm ±5% 100mW הספק לרכיב מבודד 4 רשתות נגדים מערכי נגדים ±200ppm/°C 1206‏ (3216 מטרי), קמור, הדקים בצד הארוך
מודלים EDA/CAD
RAVF164DJT5K10 דגמים
קטגוריה
הספק לרכיב
100mW
מקדם טמפרטורה
±200ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
התנגדות (Ohms)
5.1k
טולרנס
±5%