RGC0603DTC200R זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Panasonic Industry
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
KOA Speer Electronics, Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
KOA Speer Electronics, Inc.
200 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RGC0603DTC200R
מק"ט מוצר של DigiKey
738-RGC0603DTC200RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RGC0603DTC200R
תיאור
RES 200 OHM 0.5% 1/10W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
RGC0603DTC200R דגמים
קטגוריה
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב
יצרן
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C