RMCF0402FT511K
מק"ט מוצר של DigiKey
RMCF0402FT511KTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
RMCF0402FT511KCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
RMCF0402FT511KDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RMCF0402FT511K
תיאור
RES 511K OHM 1% 1/16W 0402
תיאור מפורט
511 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
RMCF0402FT511K דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C